Kılıçdaroğlu'ndan 2 sürpriz görüşme

GÜNDEM - 06 Aralık 2018, 21:44

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumartesi günü bir görüşme yapacağı bildirildi. Ayrıca Kılıçdaroğlu'nun Mansur Yavaş'la da bir görüşme gerçekleştireceği öne sürüldü

 

CNN TÜRK'te yayınlanan 'Gece Görüşü' programının sunucusu Hande Fırat, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile daha sonra ise Mansur Yavaş ile görüşeceğini söyledi.

Hande Fırat, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumartesi günü bir görüşme yapacağını aktardı.

Fırat, ayrıca Kılıçdaroğlu’nun Ankara adaylığı için adı gündemde olan Mansur Yavaş ile de bir görüşme gerçekleştireceğini belirtti. Ancak Hande Fırat, Kılıçdaroğlu’nun Yavaş ile yapacağı görüşmenin tarihini vermedi.

YAVAŞ: RANDEVU TALEP ETTİM

Mansur Yavaş, bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'ndan randevu talep ettiğini belirtmişti.

Mansur Yavaş'tan Kılıçdaroğlu açıklaması

Mansur Yavaş: İttifak olursa adayım

Yorumlar

  • Hasan06 Aralık 2018 22:04Adamın kalitesine bak, iki parti 30 yıldır Ankarayı alamıyoruz birleşirsek alırız diyemiyor da, adamın ısrarı üzerine birleşecekler. Mansur bey de ortak aday olursa kazanacağını biliyor, bu iki parti düşünemiyor. Umarım anlaşır 3lü.

    (%0,00) (%100,00)
  • misafir06 Aralık 2018 22:17adamın kalitesine bak, 16 yıl iktidar olup da artık seçim kazanamayacağını anlayınca sabahtan akşama kendisine hakaret eden arkabahçeliyle ittifak kuruyor. bu da başka bir bakış açısı örneğin

    (%0,00) (%100,00)