"Kemal Kılıçdaroğlu Abdullah Gül'le görüştü"

GÜNDEM - 07 Aralık 2018, 08:29

CNN TÜRK'te Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında açıklamalarda bulunan Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Kemal Kılıçdaroğlu ile Abdullah Gül arasında yaklaşık 3 hafta önce bir görüşme gerçekleştiğini duyurdu

 

Selvi CNN TÜRK canlı yayında görüşmenin detaylarını şöyle açıkladı:

"Aslında sadece bir görüşme değil, Sayın Kılıçdaroğlu ile kasım ayında yaptığı görüşme var Sayın Abdullah Gül'ün. Daha önce de Ekim ayında Temel Karamollaoğlu ile yapılan bir görüşme var Abdullah Gül ile. Ben onu hem Abdullah Gül kanadına, hem de Karamollaoğlu'nun bizzat kendisine sormuştum.

Burada paylaşabiliriz. Sayın Kılıçdaroğlu 'güncel siyasete girmedik, dış politika ağırlıklı olarak görüştük. Dış politikadaki gelişmeleri değerlendirdik. Demokratik hukuk devleti ve ekonomiyi konuştuk, ancak güncel siyasete girmedik' diye Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları var.

"KARAMOLLAOĞLU'NUN TALEBİYLE..."

Sayın Temel Karamollaoğlu ile olan görüşme ise ekim ayında gerçekleşiyor. Karamollaoğlu'nun talebi üzerine gerçekleşiyor, kendisi onu söyledi. 24 Haziran seçimlerinin sonuçlarını konuştuk, ufuk turu yaptık. Görüşmede biz iki kişiydik, Sayın Gül'ün yanında da birisi vardı. Oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdik, gerek olursa da yeniden bir görüşme yapabiliriz, Abdullah Bey bizim eski dava arkadaşımız..."İ

Kılıçdaroğlu'ndan 2 sürpriz görüşme

 

Binali Yıldırım ile Kılıçdaroğlu bir araya geldi

 

Abdullah Gül'ün açıklamasına Kılıçdaroğlu'dan ilk yorum

 

Abdullah Gül Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağını açıkladı

 

Yorumlar

  • 1Borsacı08 Aralık 2018 01:53Yine yağmur duasına çıkılmış. Milletten kopuk bir muhalefet olunca yanlış yerlerde mendil açıyorlar. Artık Kılıçdaroğlu'nun RTE nin adamı olduğuna inanmaya başladım.

    (%0) (%0)