Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye geliyor mu?

SPOR - 10 Ekim 2018, 14:46

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübe yönelik olarak önemli açıklamalarda bulundu

 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe TV'de yaptığı açıklamada "Ersun Yanal'ın takımın başına getirilmesinin planlarında olmadığını" söyledi.

Koç "Tahminimizden çok daha olumsuz bir tablo var. Köklü değişim dedik, büyük hayaller dedik. Tabii bunların içinde riskler var, sancılar var. Hocamız, sportif direktörümüz, yönetimimiz, takımımız, pekçok şey eleştiriliyor. Bunu da anlayışla karşılıyorum" dedi.

"Şansın hiç yanlarında olmadığını" söyleyen Ali Koç, "Fenerbahçe'nin sekiz haftalık sonuçlardan ibaret olmadığını, uzun süreli projelerden bahsettiklerini, çok daha iyisini yapacaklarını ve bundan şüphe edilmemesi gerektiğini" vurguladı.

'Ersun Yanal planlarımızda yok'

Financial Fair Play kuralları nedeniyle Giuliano ve Souza'yı satmak zorunda kaldıklarını anlatan Koç, !Çubuklu sahada mücadele ederken yuhalamayı kabul edemiyorum. Futbolcu yuhalamak, olumsuz tezahürat, bizlerin alışmadığı bir ortam. Son birkaç senedir tribünlerde görmeye başladık. Kabul edilemez olduğunu söyledim." diye konuştu.

Ali Koç Ersun Yanal'ın takımın başına getirilip getirilmeyeceği sorusuna ise ""Dün olmadı, bugün de yok, yarın da olmayacağını düşünüyorum. Ersun Yanal hocamız planlarımızda yok. Olmayacağına emin, olun. Bu sevdaya son vermenizi rica ediyorum." dedi.

Yorumlar

  • CEMİL10 Ekim 2018 16:59Hayır,gelmiyor,gelmesin.Ziko aleks ikilisi gelsin.

    (%0,00) (%100,00)
  • fb10 Ekim 2018 15:40geçen senenin 2. olan takımı küme düşme hattında farkındamısınız. Aziz Başkan büyüksün

    (%100,00) (%0,00)
  • fb10 Ekim 2018 15:15ali koç istifa

    (%75,00) (%25,00)