Doğuş Medya Grubu’nda Karadere dönemi

FİNANS KULİS - 05 Aralık 2018, 15:49

Nafiz Karadere, Doğuş Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı'na getirildi.

 

FINANSGUNDEM.COM

Bankacılık dünyasının ünlü ismi Nafiz Karadere'den ‘medya’ sürprizi!

2016 sonlarında Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrıldıktan sonra, Doğuş Grubu içinde çalışmalarına devam eden ve DMS Dream Pozitif’te Murahhas Üye olan, Salt‘ta da Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Nafiz Karadere, Doğuş Medya Grubu’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Usta bankacı, kültür sanat alanındaki yöneticiliğinin ardından bu kez de aynı çatı altında medyayla buluştu.

Nafiz Karadere kimdir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Nafiz Karadere, çeşitli özel sektör bankalarında üst düzey yönetici olarak çalıştı. 1 Mayıs 1999 tarihinde bugünkü görevine atanan Karadere, aynı zamanda Garanti Bank SA (Romanya), Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., Garanti Konut Finansmanı Danışmanlık Hiz. A.Ş., Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., Garanti Bilişim Teknolojisi ve Tic. T.A.Ş, T. Garanti Bankası A.Ş. Memur ve Müstahdemleri Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, WWF-Doğal Hayatı Koruma Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Öğretmen Akademisi Vakfı Mütevelli Heyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Garanti Kültür A.Ş. (SALT) Yönetim Kurulu Başkanı. Bankacılık ve işletmecilik dallarında iş tecrübesi 34 yıl olan Karadere, Küçük ve Orta Boy İşletmeler Pazarlama alanlarından sorumlu idi.

Yorumlar

  • ayşen görgülü10 Aralık 2018 09:34süper bir seçim..Tebrik ederim...

    (%0,00) (%100,00)
  • MESUT UĞUR-YÖN.KUR.BAŞKANI-ARTI FINANCE06 Aralık 2018 10:48Maşallah..Hayırlı olsun..tebrik eder;sıhhat ve afiyet içersinde başarılarının devamını dilerim..Selam ve sevgilerimle..MESUT UĞUR-ARTI FİNANCE

    (%0,00) (%100,00)