Arda ve Berkay kavgasının polis tutanağı ortaya çıktı

GÜNDEM - 11 Ekim 2018, 18:48

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasındaki kavgaya ilişkin polis tutanağı ortaya çıktı. Polis tutanağını inceleyen Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı Utku Kibritçioğlu, kasten yaralama, silahla tehdit nedeniyle Arda Turan’ın yakalanmasını istedi.

 

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında bir gece kulübünde yaşanan olayın polis tutanağı ortaya çıktı. Hürriyet'in yayınladığı polis tutanağında yer alan bilgilere göre, yaşanan olayın ardından Arda Turan'ın hastaneye silahla geldiği ve silahın bir el olmak üzere hastane içerisinde ateşlendiği bilgileri yer aldı. Mermi çekirdeği ve boş kovanın incelemeye gönderildiği belirtilen tutanakta, Arda Turan'ın elinde silah olan görüntülerin de hastane kameralarına yansıdığı kaydedildi.

Ayrıca, polis tutanağını inceleyen Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı Utku Kibritçioğlu, kasten yaralama, silahla tehdit nedeniyle Arda Turan’ın yakalanmasını istedi.

İşte o tutanak:

ARNAVUTKÖY
SUÇ NO
1010
KASTEN YARALAMA – TEHDİT
FF

Olay Özeti

10.10.2018 Günü saat:13.30 Sıralarında idaremiz özel hastanesinde Silah ile ateş etme olayı olduğu bildirilmesi üzerine hastaneye geçilmiş,burada görevliler ile yapılan görüşmede 10.10.2018 günü Saat:05.30 Sıralarında Arda TURAN ile Berkay ŞAHİN isimli şahıslar Hastanenin Acil servisine geldikleri,Şahısların alkollü ve gergin oldukları Arda TURAN isimli şahsın belinde kabarıklık olduğu Özel güvenlik görevlileri tarafından gözlenmiş,şahıslar görevlilere hitaben her hangi bir olumsuzluğun olmadığını söylemişler ve Acile yakın yerde olan Cekap Servisine girmişler,burada konuştukları esnada Murat DALKILIÇ isimli şahıs hastaneye gelmiş,şahıslar kendi arasında zaman zaman yüksek ve alçak sesle tartıştıkları,daha sonra Berkay ŞAHİN isimli şahsın muayenesi yapılmış,adlı rapor düzenlenmiş,ayrıca şahısların tartıştığı yerin çalışanları mesai başladığında zeminde ve Fotokopi cihazında isabet ile mermi çekirdeği bulmuş,ancak yaşanan tüm olaylar her hangi bir polis merkezine bilgi verilmemiş,10.10.2018 tarih ve 07.45 Saatli adli rapor incelendiğinde Berkay ŞAHİN isimli şahsın burnunun kırık olduğu tespit edilmiş,hastane görevlilerinin Arda TURAN isimli şahsın muayene edilmemiş olduğu tarafımıza beyan edilmiştir.Olay esnasında Hastanede Amir konumunda Özel güvenlik görevlisi Harun AKTAŞ isimli şahsın olduğu anlaşılmış,Hastanenin Kamera görüntüleri incelendiğinde Arda TURAN isimli x şahsın elinde Siyah renkli tabanca olduğu izlenmiş,Silahın ateş alma anı kamerada tespit edilememiş,olayın gerçekleştiği zeminde yerde bir isabet,Fotokopi makinesinde bir adet,ayrıca bir adet mermi çekirdeği olay yeri inceleme ekibi tarafından muhafaza altına alınmıştır. Kasten yaralama olayının Sarıyer ilçesi Emirgan Mahallesi Saf saf sokak N:39 Sayılı içkili eğlence yerinde gerçekleştiği tespit edilmiştir. Olay günün Beşiktaş C.Savcısı Utku KİBRİTÇİOĞLU na anlatılmış,Kasten yaralama Silahla tehdit Ceraim verilmesi Arda TURAN isimli şahsın yakalanması,Tabancanın bulunması için çalışma yapılmasını,Berkay ŞAHİN in Müşteki eşi Özlem ŞAHİN in ve Murat DALKILIÇ isimli şahısların Bilgi sahibi olarak ifadelerinin alınması,olay yeri inceleme yapılmasını,Kamera görüntülerinin alınmasını,hastanede olaya tanık olan personelin bilgi alınmasının yapılmasını, Müşteki Berkay ŞAHİN in eşi olan Özlem ŞAHİN in beyanında Cinsel taciz mevzusu geçir ise bu konu ile ilgili tekrar C.Savcısından talimat alınmasını,konu ile ilgili gelişme olur ise tekrar C.Savcısından talimat alınmasını talimatlarını vermiş, Ayrıca talimatın devamında Hastanenin Özel güvenlik görevlisi Harun AKTAY isimli şahsa Suç bildirmemekten ayrı bir tahkikat evrakı hazırlanmasını ikmalen gönderilmesi talimatlarını vermiştir.Müşteki Berkay ŞAHİN in Hastaneden darp edildiğine dair Doktor raporu temin edilmiş, tahkikata başlanmıştır.

Yorumlar

 • Osman Akın11 Ekim 2018 23:23Halk arasında sonradan görmeler ne oldum delisi olurmuş derler ya doğruymuş.

  (%0,00) (%100,00)
 • 1Borsacı11 Ekim 2018 23:22Özel hukuka giren konularda ünlülere iltimas olmamalı, Devlet ödül versin, kırmızı pasaport versin, koruma versin, ama başka insanlara tehdit, şantaj, sarkıntılık gibi konularda hiç acımadan cezasını vermeli.

  (%0,00) (%100,00)
 • Günaydın hayırlı 11 Ekim 2018 20:52Acil tutuklanmalı şerefsiz

  (%0,00) (%100,00)
 • Ali11 Ekim 2018 20:46Hukuk egemenlerindir ve egemenlerde zengin taifedir. Aynı olayı ben yapsam doğulu olduğum için 10 yıl terörden yerdim :) gariban bir anadolulu yapsa 5 rahat yer. Dünya bu işte.

  (%0,00) (%100,00)
 • İt herif11 Ekim 2018 20:42Ahlaksız

  (%0,00) (%100,00)
 • paşalı11 Ekim 2018 19:42şu hadiseyi normal vatandaş yapsa tutuklanır bakalım VAROŞ ARDA ya nasıl muamele yapacaklar

  (%0,00) (%100,00)
 • De papel11 Ekim 2018 19:36Hastane gorevlileri polise haber vermemekle suclu..tartisma varken guvenlik mudehale de etmemis..siradan biri olsa en az 5-6 yil yatari var bu olaydan ama bise çıkacağını sanmıyorum çünkü we are live in Turkey..yedikleri arpa fazla geliyor ki kuduracak yer arıyorlar..

  (%0,00) (%100,00)
 • ferat11 Ekim 2018 19:31şerefsiz

  (%0,00) (%100,00)