Teknoloji dünyası PSM ödülleri için yarışıyor!

ÖDEME SİSTEMLERİ - 14 Eylül 2018, 01:05

Ödeme dünyasının basılı ilk ve tek yayın organı Payment Sytems Magazine (PSM) onuncu yılında ödeme dünyasının inovatif şirketlerini ödüllendirmeye hazırlanıyor. PSM AWARDS başvuruları 31 Ekim’e kadar devam edecek

 

Ödeme dünyasının basılı ilk ve tek yayın organı PSM’in onuncu kuruluş yıldönümüne özel düzenlenen PSM AWARDS hız kesmeden devam ediyor. Teknolojide inovasyona dayalı bir prestij ödülü olan PSM AWARDS, yenilikçi ürün ve ödeme teknolojilerinin gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri geliştirmek, iyileştirme çalışmalarını desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak amacıyla düzenleniyor. Başvurular 31 Ekim’e kadar www.psmawards.com web sitesinde devam edecek.

PSM AWARDS teknolojiyi ve gençleri destekliyor

Ödül programının başvuru ücretleri Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV)’nin “Yarını İnşa Et” eğitim programına bağışlanıyor. Katılımcılar bir yandan ödüller için yarışırken bir yandan da teknolojiye ve gençlere verdikleri destekle önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor, PSM AWARDS ile herkes kazanıyor.

Sponsorluk ve başvuru sürecinin devam ettiği yarışmanın özel ödül sponsorluğunu NCR üstlenirken, ödeme alt yapısını ise Payfull kurdu. Ödülleri değerlendirmek üzere büyük jüri Kasım ayında bir araya gelecek. Yarışmanın jüri üyeleri arasında Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) Genel Sekreteri Dr. A. Mete Çakmakcı, İTÜ ARI Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Deniz Tunçalp, myGini CEO’su Mehmet Sezgin, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Önder Halisdemir, WBA Global Kurucu Ortağı Dr. Özgür Güngör yer alıyor.

ÖDÜL KATEGORİLERİ

* En İnovatif Ürün
* En İyi Mobil Ödeme Çözümü
* En İyi Online Ödeme Çözümü
* Yılın Teknoloji Sağlayıcısı
* En İyi Ödeme Sistemleri Altyapısı
* En Çok Ödeme Sistemleri Çözümü İhraç Eden Firma
* Müşteri Odaklılık
* Yılın Startup’ı
ÖDÜL TAKVİMİ
Başvurular İçin Son Gün: 31 Ekim 2018
Jüri Değerlendirmesi: 9 Kasım
Ödül Teslimi: Kasım 2018
Başvuru ve Sponsorluk için: www.psmawards.com 

Yorumlar