Aytuğ Özdemir’den 31 Ocak uyarıları

FINANSGUNDEM. COM

31 Ocak 2018’de tam Ay tutulması yaşanacak. Peki, bu tutulmanın çarpıcı etkileri nasıl okunmalı? Astroterapist&Nöroterapist Aytuğ Yüceer Özdemir, Gündem Medya Grubu okurları için 31 Ocak 2018 Astrolojisi’ne baktı, yorumlarını paylaştı.

Özdemir, “31 Ocak saat 16:30 itibariyle Aslan burcunda oluşacak Tam Ay tutulması, en etkili olacağı ilk 10 günde özellikle ilişkilerimizin, iç dünyamızda duygusal yanımızın, dişil enerjimizin etki altında olacağı bir enerji üretiyor olacak. Bazılarımız öz benliği, gerçek kimliği hakkında bir yeniden kabul talebine girerken bazılarımız, kararlarımızda bağımsızlaşma arzusu içinde olacağız. Öte yandan dozların ayarlanması bu tutulma sırasında büyük önem taşıyor keza bu bağımsızlaşma kendi kimliği ile hareket güdüsü bencilleşme haline dönebilir. Keza ilişki konularına vurgu yapan bir tutulma yaşıyor olacağız. Dozların doğru ayarlanması ve pozitif farkındalığın başarılması halinde ise yılın ilk tutulması şans dağıtıyor olacak” dedi.

İşte Aytuğ Yüceer Özdemir’den burç burç yorumlar…

12 Ocak 2018 - 10:39
113

Koçlar-Yükselen Koçlar

31 Ocak da aşk, şans ve çocuklar evinizde gerçekleşecek ay tutulması kalbinizi aşkla , sevgiyle dolduracak gibi gözüküyor. Bir süredir ilişki sorunu yaşayanlardansanız bu süreci mutlaka değerlendirmeli aşkın affedici kollarına kendinizi bırakmalısınız. Yalnız koçlar yıllardır aradıkları aşkı bulurken ilişkisi olanlar birbirlerine yeniden aşık olacak gibiler…Yeni evliler ise her an bir bebek müjdesi alabilirler…

12 Ocak 2018 - 10:39
213

Boğalar-Yükselen Boğalar

31 Ocak da gerçekleşecek Ay tutulması ev ve yuva evinizde etkili olacak . Mevcut bir mülkü satabilir veya kiraya verebilirsiniz. Bir mülkünüz yoksa ve alma niyetiniz var ise aradığınız evi bulmanız ve gönlünüze göre şartlarda almanız söz konusu olabilir. Bu tutulma tüm gayrimenkul işlemlerine yardım edebilir nitelikte destekler taşıyor olacak. Tutulma ile yaşadığınız yer bir ev değil yuva olarak hissettirecek...

12 Ocak 2018 - 10:39
313

İkizler- Yükselen İkizler

31 Ocak Ay tutulması yakın çevrenizle aranızdaki iletişimi arttırıp, bağlarınızı güçlendirecek, özellikle de kardeşlerinizle. Sen, ben ayrımları zayıflarken biz olabilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca iş yaşamında artan yaratıcılığınız ile artan gelirler söz konusu olabilir. Bir süredir yaşanan sıkışıklıkları çözme yolunda çok daha şanslı günleri başlatma enerjisi olan bu tutulmayı mutlaka değerlendirmelisiniz.

12 Ocak 2018 - 10:39
413